|
|
|
|
 |
tEKErcs
2005-02-02 19:30:18
|
310
|
_Szlejer_
hát a keletnémet állvány, férjezett nevén berlebach, (www.berlebach.de) használtan itthon vannak még példányok... az elég jó és van hozzá kerék amivel tologathatod. Ha az enyém előkerülne akkor a kerekes alátéttel megajándékoználak, de az is lehet hogy valakinek már elajándékozam, régen nem találkoztam vele... de így, a gurulós megoldással jól járnál! |
|
A hozzászólás:
 |
_Szlejer_
2005-02-02 00:55:45
|
305
|
EKE,
Igen, ezt láttam már. Meglesz. Egyszerűbben akarom megcsinálni, szerintem elég ehhez önmagában a hangkioldó is. Ha tudsz valami tippet strapabíró, dönthető fejes, relatíve occsó vakuállványra (6-7kg teherbírás), megköszönném! |
|
Előzmény:
 |
tEKErcs
2005-02-01 17:57:29
|
297
|
_Szlejer_
ez már megvolt?
http://www.rit.edu/~andpph/text-figures/agfa-1280-hs-4.jpg |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|