Keresés

Részletes keresés

tEKErcs Creative Commons License 2005-02-02 19:30:18 310
_Szlejer_

hát a keletnémet állvány, férjezett nevén berlebach, (www.berlebach.de) használtan itthon vannak még példányok... az elég jó és van hozzá kerék amivel tologathatod. Ha az enyém előkerülne akkor a kerekes alátéttel megajándékoználak, de az is lehet hogy valakinek már elajándékozam, régen nem találkoztam vele...
de így, a gurulós megoldással jól járnál!
A hozzászólás:
_Szlejer_ Creative Commons License 2005-02-02 00:55:45 305

EKE,

 

Igen, ezt láttam már. Meglesz. Egyszerűbben akarom megcsinálni, szerintem elég ehhez önmagában a hangkioldó is. Ha tudsz valami tippet strapabíró, dönthető fejes, relatíve occsó vakuállványra (6-7kg teherbírás), megköszönném!

Előzmény:
tEKErcs Creative Commons License 2005-02-01 17:57:29 297
_Szlejer_

ez már megvolt?


http://www.rit.edu/~andpph/text-figures/agfa-1280-hs-4.jpg

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!