|
|
|
|
 |
tEKErcs
2005-02-01 20:38:39
|
303
|
| ....először vennék egy Yousuf Karsh albumot majd amikor ezt megnéztem elgondolkoznék, hogy mi is a portréfényképezés LÉNYEGE? |
|
A hozzászólás:
 |
fulig jimmy
2005-02-01 20:34:49
|
302
|
Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni!
Ebben a témában még eléggé amatőr vagyok....
Ti pontosan, részletesen hogyan csinálnátok világítás szempontjából egy tablófotózást??! Ahol személyenként, tehát egyesével portrét kell csinálnom.
Milyen vakukat (típus, Wattszám), spotlámpákat, netán ernyőket használnátok. Honnan jönne a fény, tehát mondjuk egy fenntről és egy kicsit oldaltról a főfény, és egy szórtabb középről....stb...
Persze az egyik legegyszerűbb, legolcsóbb és legjobb megoldás érdekelne....:)
Előre is köszönettel.....
Üdv. Fülig Jimmy |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|