|
|
|
|
 |
tEKErcs
2005-02-01 20:15:16
|
301
|
| híres hazai politikus nálam etikusabb verzió lenne... |
|
A hozzászólás:
 |
papugaja
2005-02-01 19:53:15
|
300
|
| Ahogy kibukkan a lövedék a meglepett arcot vágó hörcsög hasán... szemből. Na az télleg valami lenne! |
|
Előzmény:
 |
_Szlejer_
2005-02-01 19:05:46
|
299
|
Még nem, de én három ászon gondolkodtam. Vagy csináljam inkább aranyhörcsöggel? Olyat még biztos nem fotózott meg senki! :-)
(Sajnos még mindig felszerelés gyűjtögetési/építési fázisban vagyok (és időhiányban). |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|