|
|
|
|
 |
HitetlenTamaska
2005-02-01 19:27:05
|
87
|
Persze, hogy van, de az első európai férfi kupi tönkrement. Nem tudom, hogy az érdklődés hiánya vagy munkavállalók rendelkezésre ÁLLóságának bizonytalansága miatt.
|
|
A hozzászólás:
 |
koback
2005-02-01 18:13:52
|
86
|
| Állítólag van ilyen szakma is. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2005-02-01 17:49:01
|
85
|
És az emancsipa miatt a férfiaknak is házhoz köll majd menni , mera tekintetesasszony telefonon megrendelte őt magának ??????? :O) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|