|
|
|
|
 |
_Szlejer_
2005-02-02 00:55:45
|
305
|
EKE,
Igen, ezt láttam már. Meglesz. Egyszerűbben akarom megcsinálni, szerintem elég ehhez önmagában a hangkioldó is. Ha tudsz valami tippet strapabíró, dönthető fejes, relatíve occsó vakuállványra (6-7kg teherbírás), megköszönném! |
|
 |
_Szlejer_
2005-02-01 19:05:46
|
299
|
Még nem, de én három ászon gondolkodtam. Vagy csináljam inkább aranyhörcsöggel? Olyat még biztos nem fotózott meg senki! :-)
(Sajnos még mindig felszerelés gyűjtögetési/építési fázisban vagyok (és időhiányban). |
|
 |
papugaja
2005-02-01 18:22:32
|
298
|
Kiegészítés:
 |
|
A hozzászólás:
 |
tEKErcs
2005-02-01 17:57:29
|
297
|
_Szlejer_
ez már megvolt?
http://www.rit.edu/~andpph/text-figures/agfa-1280-hs-4.jpg |
|
Előzmény:
 |
_Szlejer_
2005-01-21 16:19:00
|
283
|
| Igen, mi is pont ezen a Verne dolgon nevettünk fotózás közben. :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|