|
|
|
|
 |
0.5bit
2005-01-31 20:53:01
|
69
|
Az munkavállaló szempontjából nincs nagy külömbség:
1. Kiközvetítik prostinak: ALANYI ALAPON KIJÁRÓ legminimálisabb emberi méltóság tiszteletét is megvonták... 2. Kiközvetítik hullamosó/uránbányász: "Büdös neki a munka, nem akar dolgozni!"
Bármelyik esetben arról van szó, hogy erkölcsileg (prosti), lelkileg (hullamosó) vagy fizikailag (uránbányász) nem akarja/képes elvégezni a felajánlott munkát. A megítélése meg vegyes: kizsákmányolt/ingyenélő... |
|
A hozzászólás:
 |
Beatty_1
2005-01-31 20:40:09
|
68
|
Azért, mert mindez a FELVILÁGOSULT EURÓPÁBAN VAN, ahol nyomatják a kereszténységet ezerrel, ráadásul a NAGY REFORMÁCIÓ hazája ez a kbsztt Németország, és a legalapvetőbb, ALANYI ALAPON KIJÁRÓ legminimálisabb emberi méltóság tiszteletét is megvonták attól a nőtől, akinek egy munkaügyi központban egy ilyen MUNKÁT felajánlanak.
ÉS VEDD KI A FEJED A....
Ja, és :
Nehogy elküldd a feleségedet ....-ba dolgozni, ha felmondanak neki a jelenlegi munkahelyén (amennyiben te ffi vagy, és nem nő. De akkor + fordítva áll a felszólítás tétele) |
|
Előzmény:
 |
Old Man of Stoer
2005-01-31 15:40:44
|
15
|
egy berlini bordélyházban
No most ez minket miért érdekel? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|