Keresés

Részletes keresés

0.5bit Creative Commons License 2005-01-31 20:53:01 69
Az munkavállaló szempontjából nincs nagy külömbség:

1. Kiközvetítik prostinak: ALANYI ALAPON KIJÁRÓ legminimálisabb emberi méltóság tiszteletét is megvonták...
2. Kiközvetítik hullamosó/uránbányász: "Büdös neki a munka, nem akar dolgozni!"

Bármelyik esetben arról van szó, hogy erkölcsileg (prosti), lelkileg (hullamosó) vagy fizikailag (uránbányász) nem akarja/képes elvégezni a felajánlott munkát. A megítélése meg vegyes: kizsákmányolt/ingyenélő...
A hozzászólás:
Beatty_1 Creative Commons License 2005-01-31 20:40:09 68

Azért, mert mindez a FELVILÁGOSULT EURÓPÁBAN VAN, ahol nyomatják a kereszténységet ezerrel, ráadásul a NAGY REFORMÁCIÓ hazája ez a kbsztt Németország, és a legalapvetőbb, ALANYI ALAPON KIJÁRÓ legminimálisabb emberi méltóság tiszteletét is megvonták attól a nőtől, akinek egy munkaügyi központban egy ilyen MUNKÁT felajánlanak.

ÉS VEDD KI A FEJED A....

 

Ja, és :

 

Nehogy elküldd a feleségedet ....-ba dolgozni, ha felmondanak neki a jelenlegi munkahelyén (amennyiben te ffi vagy, és nem nő. De akkor + fordítva áll a felszólítás tétele)

Előzmény:
Old Man of Stoer Creative Commons License 2005-01-31 15:40:44 15

egy berlini bordélyházban

 

No most ez minket miért érdekel?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!