|
|
|
|
 |
Ghanima
2005-01-31 20:27:17
|
67
|
| Ó, drága Ingyán! Hány éves is vagyol? ;-) Ki kell zárni, ki kell zárni.....ugyammá!!! |
|
A hozzászólás:
 |
Indián
2005-01-31 19:30:29
|
66
|
| Kedvesem, a jogalkotónak extrém helyzetekre is tekintettel köll lennie, azokat vagy eleve ki köll zárnia, vagy az emberi méltóságot nem sértő megoldást alkalmaznia. |
|
Előzmény:
 |
Ghanima
2005-01-31 18:20:47
|
64
|
Gyanítom, az ilyesmi úgy fordulhat elő, hogy "normális" emberi lénynek eszébe sem jut ez a lehetőség... :-( Hja, a törvények, amik arra valók, hogy kijátsszák őket... :-(((
Egyébként meg: emlékszem én még arra, amikor a magyar Országgyűlésben szadeszes (és szoci?) képviselők első ízben próbálták meg v.milyen törvénybe bevenni a családon belüli erőszak fogalmát... na, azt a röhögést az ülésteremben.... :-((( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|