|
|
|
|
 |
csurtus
2005-01-31 22:23:05
|
71
|
Remélem... |
|
A hozzászólás:
 |
Nagulnov
2005-01-31 18:08:02
|
62
|
| Ha éjszakai portásnak jelentkezel - neked automatikus hogy dugnod kell? |
|
Előzmény:
 |
csurtus
2005-01-31 17:38:30
|
56
|
| Ha beleírom a munkakérelmembe, hogy dolgoznék éjszakai bárban, akkor mégis mire gondolhat az a szerencsétlen Arbeitsamt? Hogy szabás-varrást akarok oktatni, vagy a kategorikus imperatívusz erkölcsi mélységeiről szeretnék kiselőadásokat tartani? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|