Keresés

Részletes keresés

csurtus Creative Commons License 2005-01-31 22:23:05 71

Remélem...

A hozzászólás:
Nagulnov Creative Commons License 2005-01-31 18:08:02 62
Ha éjszakai portásnak jelentkezel - neked automatikus hogy dugnod kell?
Előzmény:
csurtus Creative Commons License 2005-01-31 17:38:30 56
Ha beleírom a munkakérelmembe, hogy dolgoznék éjszakai bárban, akkor mégis mire gondolhat az a szerencsétlen Arbeitsamt? Hogy szabás-varrást akarok oktatni, vagy a kategorikus imperatívusz erkölcsi mélységeiről szeretnék kiselőadásokat tartani?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!