|
|
|
|
 |
Nagulnov
2005-01-31 18:08:02
|
62
|
| Ha éjszakai portásnak jelentkezel - neked automatikus hogy dugnod kell? |
|
 |
unnamed
2005-01-31 17:44:18
|
58
|
| Mondjuk arra, hogy a csaj hajlandó éjszakai műszakban állni egy pult mögött, és tolni a vendégek arcába a teli viszkispoharat és elvenni az üreset... |
|
A hozzászólás:
 |
csurtus
2005-01-31 17:38:30
|
56
|
| Ha beleírom a munkakérelmembe, hogy dolgoznék éjszakai bárban, akkor mégis mire gondolhat az a szerencsétlen Arbeitsamt? Hogy szabás-varrást akarok oktatni, vagy a kategorikus imperatívusz erkölcsi mélységeiről szeretnék kiselőadásokat tartani? |
|
Előzmény:
 |
Nagulnov
2005-01-31 16:43:12
|
50
|
akkor vegyétek figyelembe, hogy a szóbanforgó munkavállaló ráutaló magatartással célzott arra, hogy egy éjszakai klubban történő, nem tisztázott típusú ténykedés nincs ellenére.
Nem jó. Megerőszakolták - hát minek mászkál sötét utcán - ráutaló ruhában?
A hangos feministák ilyenkor hol vannak? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|