Keresés

Részletes keresés

Nagulnov Creative Commons License 2005-01-31 18:08:02 62
Ha éjszakai portásnak jelentkezel - neked automatikus hogy dugnod kell?
unnamed Creative Commons License 2005-01-31 17:44:18 58
Mondjuk arra, hogy a csaj hajlandó éjszakai műszakban állni egy pult mögött, és tolni a vendégek arcába a teli viszkispoharat és elvenni az üreset...
A hozzászólás:
csurtus Creative Commons License 2005-01-31 17:38:30 56
Ha beleírom a munkakérelmembe, hogy dolgoznék éjszakai bárban, akkor mégis mire gondolhat az a szerencsétlen Arbeitsamt? Hogy szabás-varrást akarok oktatni, vagy a kategorikus imperatívusz erkölcsi mélységeiről szeretnék kiselőadásokat tartani?
Előzmény:
Nagulnov Creative Commons License 2005-01-31 16:43:12 50

akkor vegyétek figyelembe, hogy a szóbanforgó munkavállaló ráutaló magatartással célzott arra, hogy egy éjszakai klubban történő, nem tisztázott típusú ténykedés nincs ellenére.

 

Nem jó. Megerőszakolták - hát minek mászkál sötét utcán - ráutaló ruhában?

 

A hangos feministák ilyenkor hol vannak?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!