|
|
|
|
 |
sicc!!
2005-02-01 08:08:32
|
81
|
Mindegy, felőlem totál legalizálható a bordélyház is, hiszen az is egy munkahely, szakmunkásokkal. Csak a szemforgatást és az álságos dumákat nem szeretem.
Még ha igazad is van, akkor is, ha valaki nem akar prosti lenni, annak ne kelljen prostinak lenni. |
|
A hozzászólás:
 |
csurtus
2005-01-31 15:50:48
|
24
|
Ja. Lehet, hogy pincér. Vagy kidobó. Ismerjük az apróhirdetéseket a szexmentes munkáról.
Mindegy, felőlem totál legalizálható a bordélyház is, hiszen az is egy munkahely, szakmunkásokkal. Csak a szemforgatást és az álságos dumákat nem szeretem. |
|
Előzmény:
 |
Indián
2005-01-31 15:44:26
|
19
|
| Egy éjszakai bárban még nem feltétlenül kurva. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|