Keresés

Részletes keresés

Beatty_1 Creative Commons License 2005-01-31 20:40:09 68

Azért, mert mindez a FELVILÁGOSULT EURÓPÁBAN VAN, ahol nyomatják a kereszténységet ezerrel, ráadásul a NAGY REFORMÁCIÓ hazája ez a kbsztt Németország, és a legalapvetőbb, ALANYI ALAPON KIJÁRÓ legminimálisabb emberi méltóság tiszteletét is megvonták attól a nőtől, akinek egy munkaügyi központban egy ilyen MUNKÁT felajánlanak.

ÉS VEDD KI A FEJED A....

 

Ja, és :

 

Nehogy elküldd a feleségedet ....-ba dolgozni, ha felmondanak neki a jelenlegi munkahelyén (amennyiben te ffi vagy, és nem nő. De akkor + fordítva áll a felszólítás tétele)

www.arvai.hu Creative Commons License 2005-01-31 15:59:18 31
Csak egy ötlet:
Kiszes korában Gyurcsányi is járt (Kelet-)Berlinben. Tehát ő tehet az egészről. :-)
Indián Creative Commons License 2005-01-31 15:47:48 22
Például mert uniós tagállam valánk, könnyen begyűrűzhet...
csurtus Creative Commons License 2005-01-31 15:44:30 20
Ejnye kolléga, hát csak az elménket és a nyelvünket pallérozzuk, illetve élesítjük. Nagyon kellemes érzés olyan dolgokon vitatkozni, amelyek tisztára elméleti síkon érintenek bennünket, nem?
A hozzászólás:
Old Man of Stoer Creative Commons License 2005-01-31 15:40:44 15

egy berlini bordélyházban

 

No most ez minket miért érdekel?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!