|
|
|
|
 |
Beatty_1
2005-01-31 20:40:09
|
68
|
Azért, mert mindez a FELVILÁGOSULT EURÓPÁBAN VAN, ahol nyomatják a kereszténységet ezerrel, ráadásul a NAGY REFORMÁCIÓ hazája ez a kbsztt Németország, és a legalapvetőbb, ALANYI ALAPON KIJÁRÓ legminimálisabb emberi méltóság tiszteletét is megvonták attól a nőtől, akinek egy munkaügyi központban egy ilyen MUNKÁT felajánlanak.
ÉS VEDD KI A FEJED A....
Ja, és :
Nehogy elküldd a feleségedet ....-ba dolgozni, ha felmondanak neki a jelenlegi munkahelyén (amennyiben te ffi vagy, és nem nő. De akkor + fordítva áll a felszólítás tétele) |
|
 |
www.arvai.hu
2005-01-31 15:59:18
|
31
|
Csak egy ötlet: Kiszes korában Gyurcsányi is járt (Kelet-)Berlinben. Tehát ő tehet az egészről. :-) |
|
 |
Indián
2005-01-31 15:47:48
|
22
|
| Például mert uniós tagállam valánk, könnyen begyűrűzhet... |
|
 |
csurtus
2005-01-31 15:44:30
|
20
|
| Ejnye kolléga, hát csak az elménket és a nyelvünket pallérozzuk, illetve élesítjük. Nagyon kellemes érzés olyan dolgokon vitatkozni, amelyek tisztára elméleti síkon érintenek bennünket, nem? |
|
A hozzászólás:
 |
Old Man of Stoer
2005-01-31 15:40:44
|
15
|
egy berlini bordélyházban
No most ez minket miért érdekel? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|