Keresés

Részletes keresés

Lujza8 Creative Commons License 2005-02-08 14:15:18 10

Szijja,

 

2005 augusztusa környékén nem születnek újj cicmákok?

A hozzászólás:
szulovszkyz Creative Commons License 2005-01-28 14:07:51 9

 

 

Matskák

 

Most születtek kicsik!

Előzmény:
fzs1000 Creative Commons License 2004-12-18 19:55:35 8

Helló!

 

Én is maine coon kiscicát keresek, de normális áron.

Nem tenyészteni akarom, kedvencnek szeretném. Emiatt nem kell, hogy törzskönyvezett sem legyen, viszont fontos, hogy gondos macskaszerető családból származzon.

A macskás újságokban talált hirdetők azonban irreálisan magas áron adják a "kedvenc minőségű"  macskákat is.

Úgy gondolom, biztos van olyan maine coon tulajdonos, aki, bár születtek kismacskái, nem foglalkozik hivatalosan tenyésztéssel, de szeretné a kiscicáit jó helyre odaadni, és nem az anyagi oldal a legfontosabb neki.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!