Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
nemeth_b Creative Commons License 2005-01-26 18:35:21 65
"pedig a Chelseanek van a legkomolyabb durva ultrája."

látszik, értesz hozzá.
Előzmény:
Brutal Veteran Creative Commons License 2002-09-18 16:43:11 64
Elég sokat éjszakáztam , elég sok barmot ismertem, még haverom is robbant fel...:-(
De te vagy az überokos . Csak egyet nem értek, m
- minek a meccsre árpádsávos szar?
- minek a zsidózás, cigányozás?
- a bugyuta üzengetés? drapéria?
- simitibiből istent csinálni?
- a rendőrt provokálni?
stb.
ja hogy szar a foci, és unatkoztok? nézz TV-t. sport1

Voltam Londonban úgy, hogy éppen Chelsea meccs volt és a tábor magját terlték a pitykék GOND nélkül! Ott áltunk és nem volt beszólogatás csak indulókat énekeltek EGYSZERRE! pedig a Chelseanek van a legkomolyabb durva ultrája.

És nem kell jönni , hogy nem ismerem ezt meg azt, mert ott a stadionban nincs balhé! max. azon kivűl, de az itthon sem érdekelne, ha mondjuk lezsiroznátok, hogy a Budaörsi reptér mellett a parkolóba box lesz, és halálra vernétek magatokat, mert aki odamegy az számoljon vele! De ne meccsen!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!