Keresés

Részletes keresés

ladydd Creative Commons License 2005-01-25 16:23:48 18
Figyusz! Mi nem oda jártunk, hanem államiba és az én gyerekemet is felvették egy menő, elit, bp-i egyetemre, sőt már el is végezte kitüntetéssel. Mi vel mi nem vagyunk vallásosak, ezért nem akartam, hogy képmutatóskodni kelljen neki, így kihagytuk a miséket, mert oda azért el kell járni. Ja és van ismerősöm, aki ma már a templom felé sem megy, miután ő és a tesója is pápá Premo. Így alakoskodunk?
A hozzászólás:
Bumburnyák Creative Commons License 2005-01-25 15:40:41 16

..nézd nem tagadom, voltak olyan dolgok, ami nem úgy történt ahogy én számitottam rá..de a gyerek jól muzsikált..felvették az egyetemre..mi nem vagyunk templomjárók..még katolikusok sem..de ez nem okozott gondot a suliban..

 

..röviden azt mondhatnám, én nagyobb fegyelemre és szigorra számitottam...

Előzmény:
F_a_s_z_á_n Creative Commons License 2005-01-25 15:27:40 15
De azt sem, hogy javaslod! :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!