|
|
|
|
 |
ladydd
2005-01-25 16:23:48
|
18
|
| Figyusz! Mi nem oda jártunk, hanem államiba és az én gyerekemet is felvették egy menő, elit, bp-i egyetemre, sőt már el is végezte kitüntetéssel. Mi vel mi nem vagyunk vallásosak, ezért nem akartam, hogy képmutatóskodni kelljen neki, így kihagytuk a miséket, mert oda azért el kell járni. Ja és van ismerősöm, aki ma már a templom felé sem megy, miután ő és a tesója is pápá Premo. Így alakoskodunk? |
|
A hozzászólás:
 |
Bumburnyák
2005-01-25 15:40:41
|
16
|
..nézd nem tagadom, voltak olyan dolgok, ami nem úgy történt ahogy én számitottam rá..de a gyerek jól muzsikált..felvették az egyetemre..mi nem vagyunk templomjárók..még katolikusok sem..de ez nem okozott gondot a suliban..
..röviden azt mondhatnám, én nagyobb fegyelemre és szigorra számitottam... |
|
Előzmény:
 |
F_a_s_z_á_n
2005-01-25 15:27:40
|
15
|
| De azt sem, hogy javaslod! :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|