|
|
|
|
 |
Bumburnyák
2005-01-25 15:42:42
|
17
|
..figyu..hozd át ezt a témát a nagy rovatba..többen fogják olvasni és nagyobb lesz a hozzászólássszám, többet tudsz meg arról amit akarsz..
..vagy ahogy akarod.. |
|
 |
Bumburnyák
2005-01-25 15:40:41
|
16
|
..nézd nem tagadom, voltak olyan dolgok, ami nem úgy történt ahogy én számitottam rá..de a gyerek jól muzsikált..felvették az egyetemre..mi nem vagyunk templomjárók..még katolikusok sem..de ez nem okozott gondot a suliban..
..röviden azt mondhatnám, én nagyobb fegyelemre és szigorra számitottam... |
|
A hozzászólás:
 |
F_a_s_z_á_n
2005-01-25 15:27:40
|
15
|
| De azt sem, hogy javaslod! :-) |
|
Előzmény:
 |
Bumburnyák
2005-01-25 15:21:06
|
11
|
| ..én ilyet nem mondtam.. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|