Keresés

Részletes keresés

haddláss Creative Commons License 2005-01-27 14:01:52 20

Sajnos nem kattan mindenkinek egyre az agya, ezért adott esetben előfordulhat, hogy a téma közelitése és kibontása nem ül egyformán minden gyereknél..

A hozzászólás:
F_a_s_z_á_n Creative Commons License 2005-01-25 15:10:58 10

"Egyébként az én véleményem, hogy rengeteg múlik a tanáron"

 

Ezzel nagyon egyet értek.

 

"mert esetleg a tanár nem arról az oldalról közeliti meg a témát"

 

Ezt egy kicsit kifejtenéd bővebben?

Előzmény:
haddláss Creative Commons License 2005-01-25 14:57:22 9

Én javasolnám, az iskolát az én gyermekem is két éve végzett a Premiben, még az is

lehet,hogy  Bumbival is találkoztunk igy ismeretlenül....:)

Egyébként az én véleményem, hogy rengeteg múlik a tanáron, de ha a gyerek nem akar tanulni vagy nem jön rá valaminek az izére, mert esetleg a tanár nem arról az oldalról közeliti meg a témát, s a szülőtől esetleg még erősitést is kap, hogy a tanár a hülye, akkor elkapáltad a gyereket !

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!