|
|
|
|
 |
haddláss
2005-01-27 14:01:52
|
20
|
Sajnos nem kattan mindenkinek egyre az agya, ezért adott esetben előfordulhat, hogy a téma közelitése és kibontása nem ül egyformán minden gyereknél.. |
|
A hozzászólás:
 |
F_a_s_z_á_n
2005-01-25 15:10:58
|
10
|
"Egyébként az én véleményem, hogy rengeteg múlik a tanáron"
Ezzel nagyon egyet értek.
"mert esetleg a tanár nem arról az oldalról közeliti meg a témát"
Ezt egy kicsit kifejtenéd bővebben? |
|
Előzmény:
 |
haddláss
2005-01-25 14:57:22
|
9
|
Én javasolnám, az iskolát az én gyermekem is két éve végzett a Premiben, még az is
lehet,hogy Bumbival is találkoztunk igy ismeretlenül....:)
Egyébként az én véleményem, hogy rengeteg múlik a tanáron, de ha a gyerek nem akar tanulni vagy nem jön rá valaminek az izére, mert esetleg a tanár nem arról az oldalról közeliti meg a témát, s a szülőtől esetleg még erősitést is kap, hogy a tanár a hülye, akkor elkapáltad a gyereket ! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|