Keresés

Részletes keresés

Bumburnyák Creative Commons License 2005-01-25 15:21:06 11
..én ilyet nem mondtam..
haddláss Creative Commons License 2005-01-25 14:57:22 9

Én javasolnám, az iskolát az én gyermekem is két éve végzett a Premiben, még az is

lehet,hogy  Bumbival is találkoztunk igy ismeretlenül....:)

Egyébként az én véleményem, hogy rengeteg múlik a tanáron, de ha a gyerek nem akar tanulni vagy nem jön rá valaminek az izére, mert esetleg a tanár nem arról az oldalról közeliti meg a témát, s a szülőtől esetleg még erősitést is kap, hogy a tanár a hülye, akkor elkapáltad a gyereket !

A hozzászólás:
F_a_s_z_á_n Creative Commons License 2005-01-25 13:16:28 6

Nem javasolnád?

És miért nem?

Előzmény:
Bumburnyák Creative Commons License 2005-01-25 13:11:29 5

..csak nem a gyerekedet akarod oda járatni..?

ezért érdekel a dolog..?

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!