Keresés

Részletes keresés

F_a_s_z_á_n Creative Commons License 2005-01-25 13:16:28 6

Nem javasolnád?

És miért nem?

A hozzászólás:
Bumburnyák Creative Commons License 2005-01-25 13:11:29 5

..csak nem a gyerekedet akarod oda járatni..?

ezért érdekel a dolog..?

 

Előzmény:
F_a_s_z_á_n Creative Commons License 2005-01-25 12:59:21 4
Röviden a véleményedre: iskoláról, tanárokról, pedagógiai programról, helyi tantervről, érettségiről, nyelvvizsgáról, stb.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!