Keresés

Részletes keresés

F_a_s_z_á_n Creative Commons License 2005-01-25 12:59:21 4
Röviden a véleményedre: iskoláról, tanárokról, pedagógiai programról, helyi tantervről, érettségiről, nyelvvizsgáról, stb.
A hozzászólás:
Bumburnyák Creative Commons License 2005-01-25 12:53:38 1
..két éve végzett a kisebbik lányunk, nyolc évet nyomtt le ott..mire lennél kiváncsi..?
Előzmény:
F_a_s_z_á_n Creative Commons License 2005-01-25 12:27:50 -

Vannak-e a fórumon olyan szülők, akiknek a gyereke(i) a gödöllői Premontrei Szent Norbert Gimnáziumba járnak (Premi)?

Természetesen az odajáró/elballagott diákok véleményére is kíváncsi(ak) vagyok/unk. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!