Keresés

Részletes keresés

Bumburnyák Creative Commons License 2005-01-25 12:54:12 2
..egyébként elférne ez a rendes gödöllői rovatban is..nem..?
Bumburnyák Creative Commons License 2005-01-25 12:53:38 1
..két éve végzett a kisebbik lányunk, nyolc évet nyomtt le ott..mire lennél kiváncsi..?
A hozzászólás:
F_a_s_z_á_n Creative Commons License 2005-01-25 12:27:50 -

Vannak-e a fórumon olyan szülők, akiknek a gyereke(i) a gödöllői Premontrei Szent Norbert Gimnáziumba járnak (Premi)?

Természetesen az odajáró/elballagott diákok véleményére is kíváncsi(ak) vagyok/unk. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!