|
|
|
|
 |
Bumburnyák
2005-01-25 12:54:12
|
2
|
| ..egyébként elférne ez a rendes gödöllői rovatban is..nem..? |
|
 |
Bumburnyák
2005-01-25 12:53:38
|
1
|
| ..két éve végzett a kisebbik lányunk, nyolc évet nyomtt le ott..mire lennél kiváncsi..? |
|
A hozzászólás:
 |
F_a_s_z_á_n
2005-01-25 12:27:50
|
-
|
Vannak-e a fórumon olyan szülők, akiknek a gyereke(i) a gödöllői Premontrei Szent Norbert Gimnáziumba járnak (Premi)?
Természetesen az odajáró/elballagott diákok véleményére is kíváncsi(ak) vagyok/unk. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|