Keresés

Részletes keresés

EOS-Bandi Creative Commons License 2005-01-22 16:41:58 293
Vagy csak szerencséd volt.:)
A hozzászólás:
BbojsziI Creative Commons License 2005-01-22 15:56:06 291

Talán azért nem ilyen "vészes" a dolog már próbalámpáztam meg fordítva és csak kifeküdt kikapcs bekapcs és újra működik. Tehát a váznak van saját védelme is.

 

Előzmény:
EOS-Bandi Creative Commons License 2005-01-22 10:33:12 290
Pedig IMHO pont a forditott polaritas ellen ved. Nem minden vaku kozeperintkezoje a +, van olyan ami forditott, no ez lazan hazavagna az elektronikat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!