|
|
|
|
 |
EOS-Bandi
2005-01-22 16:41:58
|
293
|
| Vagy csak szerencséd volt.:) |
|
A hozzászólás:
 |
BbojsziI
2005-01-22 15:56:06
|
291
|
Talán azért nem ilyen "vészes" a dolog már próbalámpáztam meg fordítva és csak kifeküdt kikapcs bekapcs és újra működik. Tehát a váznak van saját védelme is.
|
|
Előzmény:
 |
EOS-Bandi
2005-01-22 10:33:12
|
290
|
| Pedig IMHO pont a forditott polaritas ellen ved. Nem minden vaku kozeperintkezoje a +, van olyan ami forditott, no ez lazan hazavagna az elektronikat. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|