Keresés

Részletes keresés

farkzoli Creative Commons License 2005-01-24 15:00:41 295
Ez a védődiódás dolog akkor viszont tökéletesen mindegy, ha az eddig is remekül működő vakumat akarom hosszabbítani.
Azt hiszem, az esetek túlnyomó többségében erről van szó.
BbojsziI Creative Commons License 2005-01-22 15:56:06 291

Talán azért nem ilyen "vészes" a dolog már próbalámpáztam meg fordítva és csak kifeküdt kikapcs bekapcs és újra működik. Tehát a váznak van saját védelme is.

 

A hozzászólás:
EOS-Bandi Creative Commons License 2005-01-22 10:33:12 290
Pedig IMHO pont a forditott polaritas ellen ved. Nem minden vaku kozeperintkezoje a +, van olyan ami forditott, no ez lazan hazavagna az elektronikat.
Előzmény:
BbojsziI Creative Commons License 2005-01-21 20:00:15 287

Köszi az infót.

Ha valóban dioda akkor az valami visszarúgás elleni védelem lehet, mert egyébként sok fantázia nincs benne, hogy fordított polaritás ellen védjen.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!