|
|
|
|
 |
farkzoli
2005-01-24 15:00:41
|
295
|
Ez a védődiódás dolog akkor viszont tökéletesen mindegy, ha az eddig is remekül működő vakumat akarom hosszabbítani. Azt hiszem, az esetek túlnyomó többségében erről van szó. |
|
 |
BbojsziI
2005-01-22 15:56:06
|
291
|
Talán azért nem ilyen "vészes" a dolog már próbalámpáztam meg fordítva és csak kifeküdt kikapcs bekapcs és újra működik. Tehát a váznak van saját védelme is.
|
|
A hozzászólás:
 |
EOS-Bandi
2005-01-22 10:33:12
|
290
|
| Pedig IMHO pont a forditott polaritas ellen ved. Nem minden vaku kozeperintkezoje a +, van olyan ami forditott, no ez lazan hazavagna az elektronikat. |
|
Előzmény:
 |
BbojsziI
2005-01-21 20:00:15
|
287
|
Köszi az infót.
Ha valóban dioda akkor az valami visszarúgás elleni védelem lehet, mert egyébként sok fantázia nincs benne, hogy fordított polaritás ellen védjen. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|