Keresés

Részletes keresés

Karaya Creative Commons License 2005-01-22 16:11:39 292
2 másik sigma dg500 supert, wireless E-TTL-ben. Ez kipróbált dolog, minden funkció müködik, ratio controll stb.
Elvileg keverheted a canon vakukkal is (550, 420), de erről több problémát hallottam, mint sikert.
A hozzászólás:
tasco Creative Commons License 2005-01-21 22:03:19 289
Nekem 300d-m van.Ha velteszek rá egy sigma dg 500 supert akkor hogyan tudok még kettő vakut vezérelni?Milyen vakuk lehetnek ezek?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!