Keresés

Részletes keresés

mukuszmembran Creative Commons License 2005-01-21 20:39:11 288
Nekem olyanom van és tökéletesen működik... De azért próbáld ki vásárlás előtt azt a konkrét példányt!! Üdv! Józsi
Gernyo Creative Commons License 2005-01-21 19:43:29 286
Én Királyréten próbáltam az összel. Teljesen jó vaku. A metzemmel hasonlítgattam. Igazából csak a felépítése hagy némi kívvánnivalót magaután. A müködése tökéletes volt a 10D-vel.
A hozzászólás:
Bandi-T Creative Commons License 2005-01-21 18:29:43 284
Köszönöm.

Nem 10D-n használod esetleg? Mert gondolkozom rajta, hogy vegyek egy ilyet, de akitől venném azzal ijesztget, hogy nem fog működni a 10D-mmel (állítólag ő próbálta és neki nem ment), ami ellen én nem tudtam meggyőzőbb ellenérvet felhozni, mint hogy hülyén nézne ki, ha nem menne. :)

Használ valaki 10D-n Sigma EF 500 DG Supert? És van, aki próbált használni, de nem működött neki?
Előzmény:
ictboy300d Creative Commons License 2005-01-20 08:06:16 273
Sajna nincs. Nekem mondjuk ez a dg-500 super tökéletesen megfelel. Meg az a jó, hogy ha optikai slave-ként használod, akkor az elővillanásokat figyelmen kívül hagyja...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!