|
|
|
|
 |
mukuszmembran
2005-01-21 20:39:11
|
288
|
| Nekem olyanom van és tökéletesen működik... De azért próbáld ki vásárlás előtt azt a konkrét példányt!!
Üdv!
Józsi
|
|
 |
Gernyo
2005-01-21 19:43:29
|
286
|
| Én Királyréten próbáltam az összel. Teljesen jó vaku. A metzemmel hasonlítgattam. Igazából csak a felépítése hagy némi kívvánnivalót magaután. A müködése tökéletes volt a 10D-vel. |
|
A hozzászólás:
 |
Bandi-T
2005-01-21 18:29:43
|
284
|
Köszönöm.
Nem 10D-n használod esetleg? Mert gondolkozom rajta, hogy vegyek egy ilyet, de akitől venném azzal ijesztget, hogy nem fog működni a 10D-mmel (állítólag ő próbálta és neki nem ment), ami ellen én nem tudtam meggyőzőbb ellenérvet felhozni, mint hogy hülyén nézne ki, ha nem menne. :)
Használ valaki 10D-n Sigma EF 500 DG Supert? És van, aki próbált használni, de nem működött neki? |
|
Előzmény:
 |
ictboy300d
2005-01-20 08:06:16
|
273
|
Sajna nincs. Nekem mondjuk ez a dg-500 super tökéletesen megfelel. Meg az a jó, hogy ha optikai slave-ként használod, akkor az elővillanásokat figyelmen kívül hagyja...
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|