|
|
|
|
 |
tEKErcs
2005-02-01 17:57:29
|
297
|
_Szlejer_
ez már megvolt?
http://www.rit.edu/~andpph/text-figures/agfa-1280-hs-4.jpg |
|
A hozzászólás:
 |
_Szlejer_
2005-01-21 16:19:00
|
283
|
| Igen, mi is pont ezen a Verne dolgon nevettünk fotózás közben. :-) |
|
Előzmény:
 |
farkzoli
2005-01-21 15:46:19
|
282
|
Hát, ez aztán kicsit ráver az eddigi arénás képeidre ! Gratulálok !
De nékem az Utazás a Holdba c. Verne regény illusztrációi ugrottak be, pont ilyen lövedék forma volt az övék :-)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|