Keresés

Részletes keresés

_Szlejer_ Creative Commons License 2005-01-21 16:19:00 283
Igen, mi is pont ezen a Verne dolgon nevettünk fotózás közben. :-)
A hozzászólás:
farkzoli Creative Commons License 2005-01-21 15:46:19 282
Hát, ez aztán kicsit ráver az eddigi arénás képeidre ! Gratulálok !
De nékem az Utazás a Holdba c. Verne regény illusztrációi ugrottak be, pont ilyen lövedék forma volt az övék :-)
Előzmény:
_Szlejer_ Creative Commons License 2005-01-21 15:32:55 280

Nem annyira.

Gyakorlatilag a 4-5. teszt után megvolt. 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!