|
|
|
|
 |
BbojsziI
2005-01-21 20:00:15
|
287
|
Köszi az infót.
Ha valóban dioda akkor az valami visszarúgás elleni védelem lehet, mert egyébként sok fantázia nincs benne, hogy fordított polaritás ellen védjen. |
|
A hozzászólás:
 |
EOS-Bandi
2005-01-21 15:43:28
|
281
|
| Igen a ferrit gyuru valoban az, viszont az ETTL kabelben egy dioda van a kozeperintkezon.... |
|
Előzmény:
 |
BbojsziI
2005-01-16 13:08:24
|
267
|
| A ferrit gyűrű egy (azthiszem porkohászati úton készített) kis vaskarika. Zavarszűrésre használatos. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|