|
|
|
|
 |
farkzoli
2005-01-21 15:46:19
|
282
|
Hát, ez aztán kicsit ráver az eddigi arénás képeidre ! Gratulálok !
De nékem az Utazás a Holdba c. Verne regény illusztrációi ugrottak be, pont ilyen lövedék forma volt az övék :-)
|
|
A hozzászólás:
 |
_Szlejer_
2005-01-21 15:32:55
|
280
|
Nem annyira.
Gyakorlatilag a 4-5. teszt után megvolt.
|
|
Előzmény:
 |
taszi2hu
2005-01-21 15:04:51
|
278
|
| Gratulálok. Elég ütős.
Nehéz volt összehozni a megfelelő időben történő vaku elsütést? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|