|
|
|
|
 |
M61 021
2005-01-21 18:32:32
|
285
|
Nem voltam az üzletben, de felhívtam őket és csak annyit mondtak hogy áltl.scart vagy RCA csatlakozói vannak ezeknek a szerkezeteknek. Nem vagyok sajna egy műszaki zseni, nyilván a megfelelő csatlakozásokat át v. ki kellene alakítani. Úgy látom itt a topicon van(nak) olyan szaki(k) akik ezt talán meg tudnák oldani.
Szóljatok ha van megoldás! |
|
A hozzászólás:
 |
taszi2hu
2005-01-21 15:26:26
|
279
|
| M61 021!
Ezt a conrád féle rádió adó-vevőt hogyan lehet, slaveként használni?
Ha tényleg 200 méterig megbizhatóan átviszi a jelet, akkor olcsón van... |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|