Keresés

Részletes keresés

_Szlejer_ Creative Commons License 2005-01-21 15:32:55 280

Nem annyira.

Gyakorlatilag a 4-5. teszt után megvolt. 

 

A hozzászólás:
taszi2hu Creative Commons License 2005-01-21 15:04:51 278
Gratulálok. Elég ütős. Nehéz volt összehozni a megfelelő időben történő vaku elsütést?
Előzmény:
_Szlejer_ Creative Commons License 2005-01-21 12:34:58 276

EKE!

 

Itt találsz néhány képet az első tesztből a mikrovakuval (10D-vel).

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!