Keresés

Részletes keresés

Bandi-T Creative Commons License 2005-01-21 18:29:43 284
Köszönöm.

Nem 10D-n használod esetleg? Mert gondolkozom rajta, hogy vegyek egy ilyet, de akitől venném azzal ijesztget, hogy nem fog működni a 10D-mmel (állítólag ő próbálta és neki nem ment), ami ellen én nem tudtam meggyőzőbb ellenérvet felhozni, mint hogy hülyén nézne ki, ha nem menne. :)

Használ valaki 10D-n Sigma EF 500 DG Supert? És van, aki próbált használni, de nem működött neki?
A hozzászólás:
ictboy300d Creative Commons License 2005-01-20 08:06:16 273
Sajna nincs. Nekem mondjuk ez a dg-500 super tökéletesen megfelel. Meg az a jó, hogy ha optikai slave-ként használod, akkor az elővillanásokat figyelmen kívül hagyja...
Előzmény:
Bandi-T Creative Commons License 2005-01-20 02:47:29 272
Állat! Ezek szerint képes ETTL wireless flash-ként is működni, meg optikai slave-ként is, meg akár több ilyen vaku közül kijelölhető egy vezér, az érzékeli a villanást és indítja a többit.

A simáról (EF 500 DG ST - a nem Super változat) nincs leírásod, vagy valakinek?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!