Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Rianna Creative Commons License 2005-01-19 21:32:41 89

Ja, én.. bár a blog ugye a freeblogon van - nem nagyon kell vacakolni vele, meg a komment is egy szolgáltatás, amit oda bele lehet szabni...

A honlapot én eszkábálom egyesegyedül - ezért van, hogy ritkásan frissül.

Ezt segíti a frisshírek rész - ami mindig aktuális ugye...

A blogba meg tudok mindenhonnét írni, ahol van net.

 

Köszi hogy ellátogattál hozzám!

Előzmény:
Snakeins Creative Commons License 2005-01-16 17:01:22 88

Szia Rianna!

 

Írtam a kommentbe, úgy tűnik, működik!

 

Te csinálod az egészet?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!