Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Kevin Creative Commons License 2005-01-19 17:40:59 41
OFF
En tudok olyan fogorvost, akinel nem kell parazni. Komolyan.
ON
Előzmény:
Alpha Lyrae Creative Commons License 2005-01-19 17:32:23 40
no megyek fogorvoshoz...parázok is rendesen. a gyártóknál, már csak a fogorvosi székben való ülést útálom jobban :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!