Keresés

Részletes keresés

Alpha Lyrae Creative Commons License 2005-01-19 16:13:42 36
na pont az egyik pont amiér rühellem a digitális technikát...no nem magát a technikát hanem a gyártók által diktált kíméletlen tempót és ez az egyik ok, hogy meg sem fordul a fejemben eladni az analóg vázakat. részemről digi 4-5 évig letudva. most már fotózni is kék:-)
hsoma Creative Commons License 2005-01-18 19:48:33 35

Ne mán?

 

Még van... hogyaszongya a mindentudó füzetem...33 -17 hónap, azaz: ~16 hónap a D3H -ig. Lehet, hogy időközben felgyorsultak a folyamatok...

 

Üdv: hsoma

A hozzászólás:
toth-abri Creative Commons License 2005-01-18 19:33:55 34
Egyre több pletyka terjed arról, hogy a D2H gyártását befejezte a Nikon és a D2X lesz az egyetlen profi váza.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!