|
|
|
|
 |
Alpha Lyrae
2005-01-19 16:13:42
|
36
|
| na pont az egyik pont amiér rühellem a digitális technikát...no nem magát a technikát hanem a gyártók által diktált kíméletlen tempót és ez az egyik ok, hogy meg sem fordul a fejemben eladni az analóg vázakat. részemről digi 4-5 évig letudva. most már fotózni is kék:-) |
|
 |
hsoma
2005-01-18 19:48:33
|
35
|
Ne mán?
Még van... hogyaszongya a mindentudó füzetem...33 -17 hónap, azaz: ~16 hónap a D3H -ig. Lehet, hogy időközben felgyorsultak a folyamatok...
Üdv: hsoma |
|
A hozzászólás:
 |
toth-abri
2005-01-18 19:33:55
|
34
|
| Egyre több pletyka terjed arról, hogy a D2H gyártását befejezte a Nikon és a D2X lesz az egyetlen profi váza. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|