|
|
|
|
 |
zzoltan
2005-01-19 07:53:52
|
712
|
Szia gmondi!
Előre is köszönjük a felajánlást, nagyon aranyos vagy! :)
Mivel én tartom karban a weblapot, szerintem az a legegyszerűbb, ha én veszem birtokba az értékes CD-t. :)
Majd szólj, ha vége a vizsgáknak és megvan a CD, és majd akkor megbeszéljük az átadás módját, idejét. :) |
|
A hozzászólás:
 |
gmondi
2005-01-18 18:51:35
|
711
|
Sziasztok! Nekünk a ti házatokkal szemben lévő panelházban (A Pozsonyi úton abban a házban, aminek a 6os lottó reklám van a tetején) van egy lakásunk a 8. emeleten és mivel nagyon érdekelt az építkezés ezért mindig fényképezgettük is, sajnos nem mindig túl jó minőségben mert nemrég óra van komoly gépem.
Tehát az építkezésről vannak fotók, a kezdetektől, sőt az üres telekről is.
Ezt szívesen kigyűjtöm (eléggé szét vannak szórva) és egy cédére kiírva odaadnám valakinek aki közkinccsé tenné közöttetek, akár úgy, hogy a legjobbakat kiteszi a közös honlapotokra.
Sajnos ezt nem tudom néhány napon belül ígérni (vizsgák) de szerintem még januárban vagy febuár első napjaira össze tudom hozni :-) .
Remélem örülni fogtok neki. Tehát ha érdekel jelentkezzetek az itteni címemen vagy a mondiKUKACwnetPONThu címen (ez utóbbit inkább megkapom). Jelentkezzen akinek odaadhatnám közkinccés tenné :-) . |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|