|
|
|
|
 |
Alpha Lyrae
2005-01-17 22:47:09
|
32
|
:-)
...még annyit, hogy tényleg azért nem lelkesedem túl a dolgot, mert ebben a d-slr műfajban elég nyuszifül vagyok...sokat kell még okosodni, de olyan vagyok mint a jó pap.
ettől jobb vásárt viszont biztos nem csinálhattam volna.
|
|
A hozzászólás:
 |
Gernyo
2005-01-17 22:32:47
|
30
|
Ulláccik a Nikonhoz mégse jár automatice szemellenzö.:-))
(csak vicc vót) |
|
Előzmény:
 |
Alpha Lyrae
2005-01-17 22:30:59
|
29
|
nem. nem. semmi elbizonytalanodás. jó gép és nagyon örülök, hogy van. annyi csupán, hogy a nyilvánvaló előnyei mellett látom a korlátait is (ezek egy része persze, ha kellően kitapasztalom a masinát, el fog tűnni)
:-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|