Keresés

Részletes keresés

Alpha Lyrae Creative Commons License 2005-01-17 22:47:09 32
:-)
...még annyit, hogy tényleg azért nem lelkesedem túl a dolgot, mert ebben a d-slr műfajban elég nyuszifül vagyok...sokat kell még okosodni, de olyan vagyok mint a jó pap.
ettől jobb vásárt viszont biztos nem csinálhattam volna.
A hozzászólás:
Gernyo Creative Commons License 2005-01-17 22:32:47 30

Ulláccik a Nikonhoz mégse jár automatice szemellenzö.:-))

 

(csak vicc vót)

Előzmény:
Alpha Lyrae Creative Commons License 2005-01-17 22:30:59 29
nem. nem. semmi elbizonytalanodás. jó gép és nagyon örülök, hogy van. annyi csupán, hogy a nyilvánvaló előnyei mellett látom a korlátait is (ezek egy része persze, ha kellően kitapasztalom a masinát, el fog tűnni)
:-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!