|
|
|
|
 |
omega14
2005-01-17 22:43:06
|
31
|
| No hát akkor ezért se mentem pszihológusnak, többek között. |
|
 |
Gernyo
2005-01-17 22:32:47
|
30
|
Ulláccik a Nikonhoz mégse jár automatice szemellenzö.:-))
(csak vicc vót) |
|
A hozzászólás:
 |
Alpha Lyrae
2005-01-17 22:30:59
|
29
|
nem. nem. semmi elbizonytalanodás. jó gép és nagyon örülök, hogy van. annyi csupán, hogy a nyilvánvaló előnyei mellett látom a korlátait is (ezek egy része persze, ha kellően kitapasztalom a masinát, el fog tűnni)
:-) |
|
Előzmény:
 |
omega14
2005-01-17 21:52:54
|
26
|
Olyan érzésem van, ahogy olvasom a válaszod mintha kicsit elbizonytalanodtál volna a géppel kapcsolatban. ( lehet hogy rosszul ítélem meg )
Szerintem semmi okod rá !
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|