Keresés

Részletes keresés

omega14 Creative Commons License 2005-01-17 22:43:06 31
No hát akkor ezért se mentem pszihológusnak, többek között.
Gernyo Creative Commons License 2005-01-17 22:32:47 30

Ulláccik a Nikonhoz mégse jár automatice szemellenzö.:-))

 

(csak vicc vót)

A hozzászólás:
Alpha Lyrae Creative Commons License 2005-01-17 22:30:59 29
nem. nem. semmi elbizonytalanodás. jó gép és nagyon örülök, hogy van. annyi csupán, hogy a nyilvánvaló előnyei mellett látom a korlátait is (ezek egy része persze, ha kellően kitapasztalom a masinát, el fog tűnni)
:-)
Előzmény:
omega14 Creative Commons License 2005-01-17 21:52:54 26

Olyan érzésem van, ahogy olvasom a válaszod mintha kicsit elbizonytalanodtál volna a géppel kapcsolatban. ( lehet hogy rosszul ítélem meg )

 

Szerintem semmi okod rá !

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!