|
|
|
|
 |
omega14
2005-01-17 22:26:16
|
28
|
Az a baj, hogy még Európában sehol nem csökkentették az árát, és addíg nálunk sem valószínű.
Amíg a Nikon Európában nem akarja, addíg nem lesz semmi, csak a szürke vagy fekete. |
|
A hozzászólás:
 |
toth-abri
2005-01-17 22:07:23
|
27
|
Magyarországon is bejelentették a D2X árát: kb. (bruttó) 1.2 millió Ft. Szerintetek a D2H ára nem megy le, mint külföldön? Mondjuk br. 500 ezerre?
(Hülye kérdés: persze, hogy nem. Na de mégis!) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|