Keresés

Részletes keresés

omega14 Creative Commons License 2005-01-17 22:26:16 28

Az a baj, hogy még Európában sehol nem csökkentették az árát, és addíg nálunk sem valószínű.

 

Amíg a Nikon Európában nem akarja, addíg nem lesz semmi, csak a szürke vagy fekete.

A hozzászólás:
toth-abri Creative Commons License 2005-01-17 22:07:23 27

Magyarországon is bejelentették a D2X árát: kb. (bruttó) 1.2 millió Ft. Szerintetek a D2H ára nem megy le, mint külföldön? Mondjuk br. 500 ezerre?

 

(Hülye kérdés: persze, hogy nem. Na de mégis!)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!