Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
BbojsziI Creative Commons License 2005-01-15 12:24:54 258

E-TTL vakuvezérlésnél a gép sokmezős fénymérője végzi a mérést.

TTL vezérlésnél pedig egy egyszerűbb fénymérő méri a filmről visszaverődő fényt.

 

Bandi-T

Küldtem Mailt

Előzmény:
jakacs Creative Commons License 2005-01-15 07:38:49 255
Ha ezt csak a E-TTL vakuvezérlés tudja, akkor mit tud a TTL? Igaz, még sosem olvastam utána, de én hasonlóképp képzeltem el azt is. A TTL-nél nincs elővillantás? Még sohasem használtam külső vakut, mert eddig nem szántam rá magam a beszerzésre. A régi vakuimat pedig nem tudtam/dom használni a Canonnal.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!