|
|
|
|
 |
gyingyi
2005-01-14 15:38:39
|
190
|
A következő lakásfelújításkor én biztos, hogy valahol nyaralni fogok! (vagy Egyiptomban, vagy a diliházban) :-DDD
Gyingyi ® |
|
A hozzászólás:
 |
Fafara
2005-01-14 15:23:59
|
189
|
én még nem akarok belegondolni. gyakorlatilag minden szét lesz bombázva, egy darab főfal marad meg.
képzeld el és menekülj :))) |
|
Előzmény:
 |
gyingyi
2005-01-14 15:21:40
|
188
|
A lakásfelújítással lehet kizavarni a világból! (szerencsére túl vagyunk rajta)
Gyingyi ® |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|