Keresés

Részletes keresés

gyingyi Creative Commons License 2005-01-14 15:38:39 190
A következő lakásfelújításkor én biztos, hogy valahol nyaralni fogok! (vagy Egyiptomban, vagy a diliházban) :-DDD

Gyingyi ®
A hozzászólás:
Fafara Creative Commons License 2005-01-14 15:23:59 189

én még nem akarok belegondolni. gyakorlatilag minden szét lesz bombázva, egy darab főfal marad meg.

képzeld el és menekülj :)))

Előzmény:
gyingyi Creative Commons License 2005-01-14 15:21:40 188
A lakásfelújítással lehet kizavarni a világból! (szerencsére túl vagyunk rajta)

Gyingyi ®

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!