Keresés

Részletes keresés

Fafara Creative Commons License 2005-01-14 15:15:10 187
mi is jól. most kezdünk lakásfelújítani. trónörökös jövőre. legalábbis a tervek szerint :) elég húzós volt a tavalyi év mindenféle szempontból.
A hozzászólás:
gyingyi Creative Commons License 2005-01-14 15:11:13 186
Amúgy jól!

Veletek mi újság???

Trónörökös???

Gyingyi ®
Előzmény:
Fafara Creative Commons License 2005-01-14 15:07:03 185
és amúgy jól vagytok?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!