Keresés

Részletes keresés

Fafara Creative Commons License 2005-01-14 14:38:53 183

nagyon szép hajad volt, gondolom irigyelték a lányok :)

szakállad még nem vagy éppen nem volt akkor?

A hozzászólás:
gyingyi Creative Commons License 2005-01-14 14:16:09 182
A kisgyerek a lányom, a másik én! (1974-ben)

Gyingyi ®
Előzmény:
Fafara Creative Commons License 2005-01-14 12:17:45 180

a kisgyerek vagy te? vagy ki? vagy mi van?

?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!