Keresés

Részletes keresés

gyingyi Creative Commons License 2005-01-14 14:16:09 182
A kisgyerek a lányom, a másik én! (1974-ben)

Gyingyi ®
A hozzászólás:
Fafara Creative Commons License 2005-01-14 12:17:45 180

a kisgyerek vagy te? vagy ki? vagy mi van?

?

Előzmény:
gyingyi Creative Commons License 2005-01-11 23:30:00 178
Találtam egy képet a régmúltból!

Én és a lányom 1974-ben














Gyingyi ®

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!