|
|
|
|
 |
LeChatNoir
2005-01-14 08:52:15
|
395
|
Szia Maya!
Hetek óta próbálok találni valakit, aki az Európa Lakókertben kíván lakást vásárolni :)
Mi már 2004 februárban leszerződtünk, az építkezés szemmel láthatóan tempósan halad. A mi lakásunk (remélem:) az I. ütemben fog elkészülni. Láttam én is, hogy a II. ütemnél más a beruházó, róluk nem tudok nyilatkozni. Ez a beruházó eddig teljesen korrekt volt, viszonylag rugalmasak is ha kéréseink vannak (persze azért kicsit kérlelni kell őket, de ez mondjuk érthető, hiszen nem egy 8 lakásos társasházról van szó). Nagyon szépen dolgoznak, voltunk is már bent megnézni a lakást, profi a szigetelés, a mintalakásban tök jók a burkolatok, stb.
Kérdezz, ha tudok segítek.
Üdv, LCN. |
|
A hozzászólás:
 |
maya_XIII
2005-01-13 18:21:25
|
394
|
| Kösz a tippeket, ezeknek feltétlenül utána fogunk nézni! Igyekszem majd a tapasztalataimat kivonatos formában közzétenni, hátha segít másnak. |
|
Előzmény:
 |
Theba
2005-01-13 09:45:27
|
393
|
| Sajnos az építőt nem ismerem, de amikor mi nézegettünk a párommal lakásokat, alaposan megnéztük a beruházó/építő/értékesítő cégek cégkivonatait (alaptőke, székhely, tulajok, stb.), legutóbbi elérhető (ez jelenleg 2003-as) mérlegét/eredménykimutatását (mérleg szerinti eredményét, legyen tulajdona, ne mindent csak béreljen), többször áttanulmányoztuk az építendő ingatlan tulajdoni lapját (kiemelt figyelmet fordítva a széljegyekre -> ha vmit nem értesz azon, kérdezd meg egy földhivatalostól vagy az önkori illetékes osztályától), kifaggattuk az értékesítőket, műszaki kivitelezőt. A lényeg az, hogy minél több infó álljon a rendelkezésedre ahhoz, hogy dönts egy adott lakás mellett v. ellen. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|