Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
papugaja Creative Commons License 2005-01-13 13:30:10 247
Ez sirály! Nem is vacakolok tovább az e-bayjel! Mail megy.
Előzmény:
BbojsziI Creative Commons License 2005-01-12 22:20:01 244

Ilyen "hosszabbítót" TTL kábelt tudok készíteni pillanatnyilag Eos-hoz, de az érintkezők helyzetének egyeztetése után akármihez (Minolta Dynax kivéve)

akit érdekel kereshet mailba bojszi@pannongsm.hu.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!