Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
7Ed7 Creative Commons License 2005-01-13 09:12:12 245

Helló!

 

Nekem van, de csak nyomtatva, a vakumhoz, de ha kell, beszkennelem. Vagy ha konkrét kérdésed van, válaszolok, ha tudok.

 

Írj mailt: kelly_wts@freemail.hu.

 

+7+

Előzmény:
ictboy300d Creative Commons License 2005-01-11 11:54:42 243
Üdv!

Nincs valakinek magyar vagy angol nyelvű Sigma EF-500 DG Super leírása ? (használati utasításra gondolok)
Köszi...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!