Keresés

Részletes keresés

hsoma Creative Commons License 2005-01-12 21:44:15 17
Asszem ez a gép (pénzesebb) term.fotósoknak, és műtermeseknek készült
Kevin Creative Commons License 2005-01-12 20:58:51 16
Nekem - marmint az ISO 800 - azert nem jelent gondot, mert most sem hasznalok ennel nagyobbat. Csak hat az ara ...
A hozzászólás:
toth-abri Creative Commons License 2005-01-12 20:41:43 15

A D2X-szel - az árán kívül - csdak annyi bajom van, hogy legfeljebb ISO800-ig állítható az érzékenysége. Van un. H1 és H2 is, de szeritnem ezt akkor szokták így jelölni, ha azt már a gyártó nem nagyon ajánlja. Szeritnem illetve volna 3200-ig felmenni, bár az APS-C méretű DX szenzorral és 12 MP-lel ez zaj nélkül nem ment volna. Talán.

 

Azt is rebesgetik, hogy ellenben ISO800-ig a jel-zaj arány kitűnő lesz!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!