|
|
|
|
 |
hsoma
2005-01-12 21:44:15
|
17
|
| Asszem ez a gép (pénzesebb) term.fotósoknak, és műtermeseknek készült |
|
 |
Kevin
2005-01-12 20:58:51
|
16
|
| Nekem - marmint az ISO 800 - azert nem jelent gondot, mert most sem hasznalok ennel nagyobbat. Csak hat az ara ... |
|
A hozzászólás:
 |
toth-abri
2005-01-12 20:41:43
|
15
|
A D2X-szel - az árán kívül - csdak annyi bajom van, hogy legfeljebb ISO800-ig állítható az érzékenysége. Van un. H1 és H2 is, de szeritnem ezt akkor szokták így jelölni, ha azt már a gyártó nem nagyon ajánlja. Szeritnem illetve volna 3200-ig felmenni, bár az APS-C méretű DX szenzorral és 12 MP-lel ez zaj nélkül nem ment volna. Talán.
Azt is rebesgetik, hogy ellenben ISO800-ig a jel-zaj arány kitűnő lesz! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|