Keresés

Részletes keresés

hsoma Creative Commons License 2005-01-12 16:08:56 12

hajjaj. én meg már leszoktam róla. De eddig is mindig piszok szerncséim voltak, belenyúlok ebbe a zsákba.

 

Lyra!

 

Mélmegy

 

Üdv: soma

A hozzászólás:
toth-abri Creative Commons License 2005-01-12 14:28:25 11

Az általam idézett threadbe is sokan írtak, hogy semmi bajuk a géppel. Csupán az aggasztó, hogy a panaszkodó fórumozók számát tekintve sajnos nem elhanyagolható a meghibásodó D2H száma.

 

Nem akarok megijeszteni senkit. Nem erről van szó. De ilyen is van, ez tény. Én optimista vagyok.

Előzmény:
hsoma Creative Commons License 2005-01-12 14:22:48 10

Jól olvasom? De az imagepoweren meg a fickó >10000 -t lőtt, és semmi baja a masinériának. Akkor ennyire lutri megvenni????

üdv: hsoma

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!