|
|
|
|
 |
hsoma
2005-01-12 16:08:56
|
12
|
hajjaj. én meg már leszoktam róla. De eddig is mindig piszok szerncséim voltak, belenyúlok ebbe a zsákba.
Lyra!
Mélmegy
Üdv: soma |
|
A hozzászólás:
 |
toth-abri
2005-01-12 14:28:25
|
11
|
Az általam idézett threadbe is sokan írtak, hogy semmi bajuk a géppel. Csupán az aggasztó, hogy a panaszkodó fórumozók számát tekintve sajnos nem elhanyagolható a meghibásodó D2H száma.
Nem akarok megijeszteni senkit. Nem erről van szó. De ilyen is van, ez tény. Én optimista vagyok. |
|
Előzmény:
 |
hsoma
2005-01-12 14:22:48
|
10
|
Jól olvasom? De az imagepoweren meg a fickó >10000 -t lőtt, és semmi baja a masinériának. Akkor ennyire lutri megvenni????
üdv: hsoma |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|