Keresés

Részletes keresés

Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2005-01-12 13:05:26 9

Hát pl. úgy, hogy szólsz nekem, én meg küldök neked egy e-mailt.

 

:)))

A hozzászólás:
Alpha Lyrae Creative Commons License 2005-01-12 12:41:37 8
na végre egy rossz hír is :-(

nemtudom, de ezeket a D vázakat senki nem tudja olyan jól megcsinálni, mint a filmeseket...még a pro-kat sem:-(

tanács (fontos)
hogyan lehet "végteleníteni" a géphez kapott Capture4 30napos try szoftvert?
üdv
lyra
Előzmény:
toth-abri Creative Commons License 2005-01-12 11:26:49 7

Például ezt:

 

nikonians.com, BRiggleman:

 

"Most velem is megtörtént. Az az expozíciós és fokusz meghibásodás, ami sok mást is bosszantott már, ma elérte az én szeretett D2H-mat is. Majdnem ugyanazok a jelenségek, mint amikről mások is beszámoltak. Az enyém nagyszerűen működött. Egy hétig elő sem vettem, és amikor a legnagyobb szükség lett volna rá, az autofokusz csak zömmögött, de nem találta meg a fókuszt, és a belső fénymérés is kifeküdt. Az enyémet 2004 márciusában vettem egy helyi üzletben, és kb. 5500 expozíción vagyok túl.

 

Olvastam más ilyen topikokat a fórumban, és azért nyitottam új threadet erről, hogy lássátok, ez a probléma a fényképezőgép nem kis százalékát érinti. A D2H-nak van ilyen problémája, és azt javasolnám, hogy mi, az érintettek gyakroljunk nyomást a Nikonra, hogy vallja be az igazat! Ki kell fizetnünk a váz visszaküldésének postaköltségét és biztosítását, egy olyan tényező miatt, ami a kamera gyári hibája?"

 

Remélem a mi boldog topiktársunk gépének nem lesz ilyen hibája, és remélem az enyémnek sem! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!