Például ezt:
nikonians.com, BRiggleman:
"Most velem is megtörtént. Az az expozíciós és fokusz meghibásodás, ami sok mást is bosszantott már, ma elérte az én szeretett D2H-mat is. Majdnem ugyanazok a jelenségek, mint amikről mások is beszámoltak. Az enyém nagyszerűen működött. Egy hétig elő sem vettem, és amikor a legnagyobb szükség lett volna rá, az autofokusz csak zömmögött, de nem találta meg a fókuszt, és a belső fénymérés is kifeküdt. Az enyémet 2004 márciusában vettem egy helyi üzletben, és kb. 5500 expozíción vagyok túl.
Olvastam más ilyen topikokat a fórumban, és azért nyitottam új threadet erről, hogy lássátok, ez a probléma a fényképezőgép nem kis százalékát érinti. A D2H-nak van ilyen problémája, és azt javasolnám, hogy mi, az érintettek gyakroljunk nyomást a Nikonra, hogy vallja be az igazat! Ki kell fizetnünk a váz visszaküldésének postaköltségét és biztosítását, egy olyan tényező miatt, ami a kamera gyári hibája?"
Remélem a mi boldog topiktársunk gépének nem lesz ilyen hibája, és remélem az enyémnek sem! :) |